• Secret Beauty Freiburg | Facebook
  • Secret Beauty Freiburg | Instagram
  • Secret Beauty Freiburg | Twitter
  • Secret Beauty Freiburg | YouTube
  • Secret Beauty Freiburg | Google+

© 2020 | Design by WEBSITE. SEO. VIDEO. www.website-seo-video.com /// A Coporate Division of VISIONS OF LIFE Group www.visionsoflife-group.com

Alma Lasers™ Soprano ICE

Alma Lasers ™ Soprano ICE teknolojisiyle, artık size sadık bir gelecek sunmak ve daha iyi bir yaşam kalitesi elde etmenize yardımcı olmak için, elimizdeki çözüme sahibiz.

Bakımlı bir görünüm arzusu, kadınlarda ve erkeklerde de giderek artmaktadır. Vücudun her yerinde istenmeyen tüylülüğe karşı günlük mücadele zaman alıcı ve can sıkıcıdır.

Saç stilleri sadece çekici olmayan bir görünüm ortaya çıkardığından, ne zaman sıklıkla kendizin üstünden eşyalarınızı atma konusunda isteksiz oldunuz?

 

Alma Laser ™ Soprano ICE ile epilasyon neredeyse tüm ağrısız, tüm tüğ, kıl ve cilt tipleri için uygundur ve hatta bronzlaşmış cilt üzerinde kullanılabilir. Böylece, tüm yıl boyunca tedaviye başlayabilir ve zaman kaybetmeden etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz. Uygulama için farklı kol kısımları nedeniyle, sırt, bacaklar ve erkeklerde olduğu gibi cildin geniş bölgelerine ek olarak, göğsün, ulaşılması zor ve vücudun hassas bölgelerini tedavi etmek de kolaydır.

Alma Lasers ™ Soprano ICE sayesinde tüğsüz ve kılsız bir gelecek için sabırsızlanıyoruz.

Video

Alma Lasers™ Soprano ICE

 
 

Müşteri broşürü

Alma Lasers™ Soprano ICE

İndirmek için tıklayınız...

 

Soprano ICE lazeri ile uygulama videoları

Can sıkıcı tüğleri ve kılları vücudun her yerinde hızlı, etkili ve kalıcı bir şekilde ortadan kaldırılması, yaşamdaki daha önemli şeyler için her geçen gün daha fazla zaman ve kesinlikle daha iyi bir benlik duygusu anlamına gelir.

Eğitimli personelimiz tarafından kalifiye uygulama, neredeyse ağrısız ve rahat bir tedavi vaat ediyor.

Alma Beauty Reboost

ALMA BEAUTY ürün serisi, ALMA BEAUTY REBOOST, cilt kusurlarını derhal iyileştiren son teknoloji bir cilt gençleştirme tedavisidir.

Akustik ses basıncı, birçok kozmetik tedavinin etkinliğini arttırır, cildin nazikçe temizlenmesinden terapötik olarak etkili maddelerin kullanılmasına kadar.

Ses basıncı dalgaları yavaşça ölü deri hücrelerini atar ve biriken sebumu gözeneklerden temizler. Bu şekilde tedaviye hazırlanan cilt, sonradan uygulanan ses dalgaları ile tatbik edilen bakım maddelerini uygular. Nazik fakat etkili olan bu tedavi, her uygulamada cildin görünümünü belirgin bir şekilde artırır.

1/2
 
 

Alma Beauty Reform

Alma Beautyt Reform'un teknolojisi, yüz ve vücudu doğal olarak şekillendiriyor ve geriyor.

Zaman durdurulamaz. Düzensiz bir cilt, ince çizgiler, kırışıklıklar ve sarkan ciltler gibi cilt değişiklikleri yaşın bir parçasıdır. En azından şimdi, cildin doğal gerginleştirilmesi ve güzelliğinin bir kısmını geri kazanması için yardıma ihtiyacı vardır. Uygulanan tedavi, tüm cilt tipleri için güvenli, etkili ve uygundur. Hassas ciltli olan hassas vücut kısımları bile tedavi edilebilir.

Vücut sıkılaşmasına ek olarak, vücut şekli de etkilenebilir ve selülit etkili bir şekilde azaltılabilir. Dokuda oluşan ısı kollajen oluşumunu ve cilt yenilenmesini uyarır ve yağ hücrelerinin hacmini azaltır.

Kalıcı güzelliğin için her şey.

1/2