• Secret Beauty Freiburg | Facebook
  • Secret Beauty Freiburg | Instagram
  • Secret Beauty Freiburg | Twitter
  • Secret Beauty Freiburg | YouTube
  • Secret Beauty Freiburg | Google+

© 2020 | Design by WEBSITE. SEO. VIDEO. www.website-seo-video.com /// A Coporate Division of VISIONS OF LIFE Group www.visionsoflife-group.com

DEYNIQUE -Best of Beauty

DEYNIQUE'in Anti-Aging karşıtı ilkesi haraket, beslenme ve cilt bakımını etkili bir simbiyozda birleştirerek cildinizin görünümünü belirgin bir şekilde iyileştirir ve tedaviye başlamadan önceki durumuzdan daha genç yaşlarda görmenizi sağlar.

 

Akne tedavisi, maske ve masaj gibi temel tedavilerin yanı sıra, kaldırma etkisi (Lifting-Effect), özel ürünlerle derin temizlik, elektro-nabız teknolojisi ile yüz kaslarının rahatlaması ve ultrasonla yağ azaltıcı tedaviler gibi özel yöntemler vardır. Yoğun yöntemler ile, örnek Aquabration, gözenekler ve gözeneklerin safsızlıkları, bir su jeti ile ciltten temizlenir. Bunlar aynı zamanda emilir, böylece cilt gözenekleri temizlenir. Sonuç temiz ve parlak bir yüzdür. Bu tedavi adımından sonra, cilt besleyici ajanlara çok açıktır.

 

Sorumlu bir güzellik salonu olarak, tedavi öncesi sizin için özel olarak hazırlanmış kapsamlı ve anlamlı bir cilt analizi hazırlıyoruz. Böylece, tedavinin en iyi tolere edilebilirliğini ve en yüksek etkinliğini sağlıyoruz.

DEYNIQUE güzellik konsepti, uzun süreli etkilere ve terapötik derinliğe sahip cilt bakımını içerir.

 

DEYNIQUE Aquabration

Yüz temizliğinin nazik ve çok etkili bir yöntemi, bir buhar jeti gibi çalışan Aquabration'dır.

Özellikle pürüzlü ve düzensiz bir ciltte, burada hafif bir su gücü ile yoğun bir soyma sağlanır. Yüzdeki gri pus ve kuru lekeler kaybolur. Çok hassas ciltlerde de çok etkilidir, çünkü bu işlem kum, kristal ve kimyasal maddeler olmadan çalışır.

 

Sonuç, yüz ve boyunda eşit bir cilt olup, şimdi besleyici ajanları emmek için en uygun şekilde hazırlanmıştır.

 

DEYNIQUE Anti-Tox

Anti-Tox ile yapılan bir tedavi cildi etkili bir şekilde keratinizasyondan çıkarır, tıkanmış gözenekleri açar ve zararlı maddeleri çıkarır.

Ürün vasıtasıyla dokuya verilen toksin bağlayıcı güzellik seramikleri, daha sonra kirletici maddelerin ciltten manyetik kuvvetlerle çekilmesi için kullanılabilir. Nazik hareketler lenf ve diğer birikintileri harekete geçirir, asitler ve kirleticiler lenfatik akış yoluyla aşındırılır.

Sonuç saf bir ten ve pürüzsüz bir cilt.

1/8

DEYNIQUE Bio-Face-Lifting

Mükemmel sonuçlarla tamamen biyolojik bir Bio-Face-Lifting deneyimini yaşayın.

Konsantre organik materyallerin karışımı özel bir uygulama tekniğinde dekolte, boyun ve yüze hafifçe uygulanır. Kan dolaşımını ve nem dolaşımını uyarır, tortu ve kirler giderilir, çizikler ve kırışıklıklar hafifletilir, yüz kasları gevşer ve esneklik artar.

Rahatlarken, maske kendi kendine etkisini gösterir ve parlak bir sonuç görebileceğinize emin olabilirsiniz.

1/5
 
 

Uygulama Videoları - DEYNIQUE Ürünler ve Teknolojiler

Güzellik sonuçları için ikna!

Eğitimli personelimiz tarafından kalifiye uygulama, neredeyse ağrısız ve rahat bir tedavi vaat ediyor.